Kategoriler
Haberler

Prof.Dr. Coşkun Ulusal Çocuk Radyolojisi Derneği Başkanlığına seçildi

Ulusal Çocuk Radyolojisi Derneği Genel Kurul Toplantısı Antalya’da yapıldı. Dernek Başkanlığı’na Erciyes Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdulhakim Çoşkun seçildi.

Yapılan kongre sonrasında Prof. Dr. Coşkun ile birlikte dernek başkan yardımcılığı görevine Erciyes Üniversitesi Radyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Selim Doğanay ve saymanlığına yine Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Dr. Burcu Görkem getirildi.

Erciyes Üniversitesi Prof. Dr. Fahrettin Keleştemur, Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyelerinin Ulusal Çocuk Radyolojisi Derneği’nin kuruluşunda önemli katkıları bulunduğuna dikkat çekerek, Prof. Dr. Çoşkun, Doç. Dr. Doğanay ve Dr. Görkem’in derneğin gelişimine ve daha etkin hale gelmesinde önemli rol üstleneceklerine inandığını söyledi. Prof. Dr. Keleştemur, Ulusal Çocuk Radyolojisi Derneği’nin bilimsel alanda da çok önemli çalışmalara da imza atacağını kaydederek, dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.