Kategoriler
Haberler Manşet

Güzel bir fikir: “Yaşlılar kreşi”

kreş

Antalya Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, hayırsever eliyle inşa edilecek olan Yaşlılar Kreşi’nin protokolünü gerçekleştirdi.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Yaşlılar Kreşi Projesi’nin startını veriyor. Başkan Böcek, hayırsever eliyle inşa edilecek olan Yaşlılar Kreşi için iş adamı Mithat Bileydi ile protokol yaptı. Konyaaltı Belediyesi Başkanlığı’nda gerçekleştirilen protokol ile sosyal belediyeciliğin bir örneğini daha projelendirdiklerini dile getiren Başkan Böcek, Yaşlılar Kreşi’nin Aynur-İrfan Kamil Bileydi ismiyle kısa bir süre içinde hizmete açılacağını söyledi.

Uluç Mahallesi’nde 10 bin 722 ada üzerinde 6 parselden oluşan ve 4 bin metrekare alana inşa edilecek proje içerisinde seminer ve eğitim toplantıları için 200 kişilik konferans salonunun bulanacağını ifade eden Muhittin Böcek, el sanatları atölyeleri, müzik, bilgisayar ve yabancı dil kursları için çok sayıda dersliklerin de yer alacağını bildirdi.

Hayırsever işadamı Mithat Bileydi ise Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e böylesi özel bir projede kendilerine yer vermelerinden ötürü çok teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.