Kategoriler
Haberler

2015 Yılı Altın Ambulans Sağlık Ödüllerinin Sahipleri Belli Oldu

Acil sağlık hizmetleri alanında başarılı ve özverili çalışmaları ödüllendirmek ve teşvik etmek, acil sağlık sisteminin gelişmesine öncülük etmek, ulusal ve uluslar arası düzeyde acil sağlık hizmetleri konusunda halkın bilinçlendirilmesine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen 2.Altın Ambulans Sağlık Ödülleri’nde oylamalar rekor katılımla sonuçlandı. 9 Şubat – 9 Mart 2014 tarihleri arasında yapılan oylamada 12 farklı kategoride 54 aday için toplam 170.533 oy kullanıldı.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Derneği Genel Başkanı Yaşar Gökbayrak ”bu yıl ikinci defa gerçekleştirilmesine rağmen gösterilen ilgiyle Altın Ambulans Sağlık Ödülleri sağlık sisteminin klasikleri arasına girmeye aday. Amacımız acil sağlık sisteminde büyük bir özveri ile çalışan sağlık çalışanlarını bir nebzede olsa görünür kılarak acil sağlık hizmetlerinin gelişimine katkıda bulunmaktır” dedi.

Altın Ambulans Sağlık Ödülleri kapsamında yapılan oylama sonucunda en fazla oyu alarak dereceye giren Yılın Sağlık Müdürü,Yılın Sağlık Müdür Yardımcısı, Yılın 112 Başhekimi, Yılın 112 Şube Müdürü, Yılın Doktoru, Yılın 112 Ekibi, Yılın Acil Tıp Teknisyeni, Yılın Paramediği, Yılın Hemşiresi, Yılın Sağlık Memuru, Yılın Öğrencisi, Yılın Sürücüsüne ödüller, Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri (Paramedik) Haftası Resepsiyonun da gerçekleştirilecek olan ödül töreniyle 23 Mart 2015 tarihinde saat: 19.30’da Ankara Anemon Otel’de dağıtılacak.

1-) Sağlık Müdürü Kategorisi :Uzm. Dr. Kasım ÇETİN
2-)Sağlık Müdür Yardımcısı Kategorisi: Dr. Eriş BAŞARAN AKÇA
3-)Şube Müdürleri Kategorisi: Zafer SOYKIRLI
4-)Başhekim Kategorisi: Dr. Bilal ŞAHİN
5-)Doktor Kategorisi: Dr. Gökhan AKÇAOĞLU
6-)Hemşire Kategorisi:Deniz KAPLAN
7-)Sağlık Memuru Kategorisi: Mehmet ATALAR
8-)Paramedik Kategorisi: Burak İKBAL
9-)Acil Tıp Teknisyeni Kategorisi: Kader MOĞOL
10-)Ekip Kategorisi : Balıkesir 112
11-)Sürücü Kategorisi:Beyhan DEMİRALP
12-)Öğrenci Kategorisi: Serdar TARINÇ

2015 Yılı Altın Ambulans Ödülleri Kazananları aşağıdaki şekildedir. Oy sayıları internet sitemizde. Derneğimize ve 112 camiasına hayırlı olması temennisi ile yarışmaya katılan arkadaşlara teşekkür eder kazananlara hayırlı olmasını diliyorum.

Timur GÖK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.