Kategoriler
Haberler Manşet

Torasik Ultrasonografi ve EBUS Kursu Aydın'da düzenlendi

Torasik Ultrasonografi ve EBUS Kursu 03-asistanhekim.org

Torasik Ultrasonografi ve Uygulamalı Endobronşiyal Ultrasonografi Kursu Aydın Kamu Hastaneleri Birliği ile Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakın Derneği’nin işbirliği ile Aydın Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Torasik Ultrasonografi ve EBUS Kursu 02-asistanhekim.org

Yoğun bir katılımın olduğu ve yöneticiliğini Yrd. Doç. Dr. Murat ACAT ile Doç. Dr. Mehmet Akif ÖZGÜL’ün üstlendiği kursa başta ASYOD Başkanı Prof. Dr. Tevfik ÖZLÜ olmak üzere Türkiye’nin birçok üniversitesinde eğitim faaliyetlerini sürdüren akademisyenler katıldı. Katılımcı hekimlerin endobronşiyal ultrasonografi ve biyopsi deneyimlerini arttırmayı amaçlayan kursu Aydın Valisi Erol AYYILDIZ da ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.

Torasik Ultrasonografi ve EBUS Kursu 01-asistanhekim.org

Torasik Ultrasonografi ve EBUS kursu ile konusunda uzman akademisyenlerden birebir eğitim alma şansı bulan ve endobronşiyal ultrasonografi konusunda dünya bilim dünyası tarafından otör olarak kabul edilen Prof. Dr. Erdoğan ÇETİNKAYA ile pratik yapma imkanı bulan katılımcılara program sonunda düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.