Kategoriler
Haberler Manşet

Adımızı vermeden yazmak zorunda olduğumuz için utanıyoruz!

BİZ İNTERNLERİN DE SOYLEYECEKLERI VAR !

MEZUN OLMAMIZA 8 AY KALMIŞKEN BİZLER BUNU GURURLA DİLE GETİREMİYORUZ.

BÖYLE GELMİŞ BÖYLE GİDER ZİHNİYETİ YÜZÜNDEN 1 YILLIK İNTERN LUK DÖNEMİNDE ÇOK PROFESYONEL HEMŞİRE OLMAYI ÖĞRENİYORUZ

DİLİYORUZ Kİ BU YANLIŞA BİLE BİLE GÖZ YUMANLAR, SESSİZ KALANLAR BİZİ DOKTOR DEĞİL ARA ELEMANI OLARAK KULLANANLAR ÖYLE BİR DURUMDA KALIN Kİ ANNE BABANIZ KARDEŞİNİZ HATTA BELKİ ÇOCUKLARINIZ TORUNLARINIZ BİZİM GİBİ BİLDİĞİ TEK ŞEY ÇOK İYİ KAN ŞEKERİ BAKMAK KAN ALMAK TANSİYON ÖLÇMEK OLAN BİR DOKTORUN ELİNE DÜŞSÜN.

HER FIRSATTA SİZ DOKTORSUNUZ(!) DİYEN AMA KONU GÖREV DAĞILIMI KONUSUNA GELDİĞİNDE BİZ MESLEKTAŞLARININ(!) ARKASINDA DEĞİL DE “BUNLAR ZATEN GEÇİCİ; HEMŞİRELER KALICI” DÜŞÜNCESİYLE HEMŞİRELERİNİN ARKASINDA DURAN SİZ DEĞERLİ(!) HOCALARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ(!)

ASİSTANLAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE BİZLER SERVİSTE BİR O YANA BİR BU YANA KOŞTURURKEN ÇOK ÖNEMLİ(!) HEMŞİRE İŞLERİMİZİ YAPARKEN HEMŞİRELERİN ODALARINDA GÜNÜNÜ GÜN ETMELERİ, HEM ONLARIN İŞLERİNİ YAPIP HEM DE BİZE KARŞI SAYGISIZCA TAVIRLARINA VE KİMSENİN BUNA SES CIKARMAYIP ONLARI DESTEKLEMESİNE KATLANAMIYORUZ.

BİZLER İŞTEN KAÇMIYORUZ BİZLER KENDİ İŞİMİZ OLAN DOKTORLUK MESLEĞİNİ İCRA ETMEK İSTİYORUZ; PERSONEL VE HEMŞİRELERİN İŞİNİ YAPMAYI REDDEDİYORUZ.

KENDİ HAKKIMIZ DAHİL OLMAK ÜZERE, SONRASINDA PERİFERDE HASTAMIZ OLACAK TÜM HASTALARIN DA HAKKINI HELAL ETMİYORUZ
SİSTEME(SİZLERE)

BU SİSTEMDE İSMİMİ VERMEDEN BUNLARI YAZMAK ZORUNDA OLDUGUM İÇİN UTANIYORUM EVET AMA O KARA DEFTERLERİNİZE GİRMEYE DE HİÇ NİYETİM YOK.

VFOR Internn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.