Kategoriler
Haberler Manşet

Aydın Devlet Hastanesi'nde taşeron işçi isyanı

Aydin Devlet Hastanesi'nin temizligini yapan taseron firmadan atilan bir isci, binanin catisina cikti. Bunalima girdigi belirtilen, evli ve uc cocuk babasi, 42 yasindaki Salih Durmus, daha sonra ikna edilerek indirildi.
Aydin Devlet Hastanesi’nin temizligini yapan taseron firmadan atilan bir isci, binanin catisina cikti. Bunalima girdigi belirtilen, evli ve uc cocuk babasi, 42 yasindaki Salih Durmus, daha sonra ikna edilerek indirildi.

Aydın Devlet Hastanesi’nin temizliğini yapan taşeron firmadan atılan bir işçi, binanın çatısına çıktı. Bunalıma girdiği belirtilen, evli ve üç çocuk babası, 42 yaşındaki Salih Durmuş, daha sonra ikna edilerek indirildi.

Vaka, bu sabah saatlerinde meydana geldi. Hastanede taşeron firma elemanı olarak temizlik işçiliği yapan Durmuş, işinden çıkarıldı. Bunun üzerine hastanenin çatısına çıktı. Gören vatandaşlar, polis ve itfaiyeye haber verdi. Aydın Büyükşehir İtfaiyesi ekipleri, hastane çevresinde tedbir aldı. Çatıda polis ve hastane yetkilileriyle bir süre görüşen Durmuş, sonunda ikna edilerek aşağıya indirildi. Polis, Salih Durmuş’u sağlık kontrolü için hastanenin acil servisine götürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.