3 comments

  1. Şuan Asistanım istifa edip tusa girmeden kazandıgım sınav puanıyla bir defaya mahsus başka bir asistanlığa gecebilirmiyim kanun mevzuat uygunmu izleyeceğim yol nedir

  2. merhabalar. asistan hekimim. asistanlık süremin bir kısmını başka bi hastanede tamamlayabilir miyim? şartları nelerdir? üniversite hastanesinde hekimim. il dışında bir eğitim araştırma ya da üniversiteye geçici olarak gitmek istiyorum. teşekkür ederim…

  3. Tıpta ve Diş Hekimliği’nde Uzmanlık Eğitimi Yönetmeliğinin 18. maddesinin 3. fıkrasında asistan hekimlerin yurt içinde 1 yıla kadar rotasyona gidebileceği yazılmakta..Bu konuda hangi şartlar gereklidir. Başvuruyu nereye hangi kanallar aracılığıyla yapabilirim ve ne kadar zaman alır..Bu konuda bilgileriniz ve katkılarınız rica olunur…